Strona głównaGryAktualnościApex Legends: Ucieczka - nowy trailer prezentuje zawartość kolejnej aktualizacji

Apex Legends: Ucieczka – nowy trailer prezentuje zawartość kolejnej aktualizacji

Wielkimi krokami do Apex Legends zbliża się nowy sezon. Nosi on nazwę Ucieczka i właśnie poznaliśmy szczegóły planowanych zmian. 

Apex Legends, podobnie jak wiele innych gier multiplayer w dzisiejszych czasach, rozwija się w systemie sezonowym. Jeden po drugim w grze pojawia się coś nowego, a gracze dostają coraz więcej motywacji do ciągłego grindu. W kolejnym sezonie Respawn przyszykował dla swoich graczy kilka bardzo ciekawych atrakcji.

Zobacz: Overwatch – McCree to teraz Cole Cassidy

Na kanale YouTube gry zadebiutował wczoraj zwiastun prezentujący fragmenty Ucieczki. Już teraz wiemy, że trzy najważniejsze nowości to nowa mapa Punkt Burzowy, nowa legenda Ash oraz nowa broń, SMG CAR.

Jak to bywało w poprzednich sezonach, razem z aktualizacją do gry trafi również nowa Przepustka Sezonowa. Znajdą się w niej ekskluzywne kosmetyczne przedmioty odblokowywane za pomocą wyzwań i zdobywania poziomów.

Ucieczka ma zadebiutować w battle royale Respawnu 2 listopada na PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X/S, PC oraz Nintendo Switch.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię