Strona głównaGryAktualnościSony tworzy "kontynuację filmowej opowieści". Czy to Uncharted 5?

Sony tworzy „kontynuację filmowej opowieści”. Czy to Uncharted 5?

Uncharted to jedna z ikon konsol PlayStation i ciężko jest sobie wyobrazić, że firma miałaby porzucić serię już na starcie gwarantującą sukces. Nowe ogłoszenia o pracę Sony mogą sugerować, że kolejna część jest już w drodze.

Sony poszukuje osób do nowego oddziału firmy w San Diego. Wśród nich ma znaleźć się osoba odpowiedzialna za tworzenie postaci go gry będącej kontynuacją filmowej opowieści. Z kolei miesiąc temu poszukiwany był programista z zamiłowaniem do tworzenia gier akcji widzianych z perspektywy trzeciej osoby.

Wymagania wobec nowego pracownika są spore. Wśród nich znajdziemy m.in. minimum 7-letnie doświadczenie w tworzeniu gier lub filmów klasy AAA i przynajmniej roczne doświadczenie w zarządzeniu osobami zajmującymi się tego typy tytułami.

Choć jednoznacznie nigdzie nie zostało powiedziane, że mowa tutaj o Uncharted, to jednak filmowa opowieść u wielu osób zapala lampkę z napisem – Uncharted. Ciężko się temu dziwić. To dodatkowo pokazuje, jak bardzo gracze chcieliby zagrać w koleją część serii. Ale kto wie, być może Sony zaskoczy nas kontynuacją zupełnie innego tytułu. e Last of Us

Zobacz: Ekranizacja Uncharted z problemami. Odchodzi reżyser filmu

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

orson_dzi
orson_dzi
Redaktor, szef działów gry i audio

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię