Advertisement
Strona głównaGryAktualnościSpider-Man 2 na PlayStation 5 na pewno powstanie

Spider-Man 2 na PlayStation 5 na pewno powstanie

Dyrektor kreatywny Insomniac Games – Brian Horton – potwierdził, że studio ma w planach grę Marvel’s Spider-Man 2. Ma to być pełnoprawna kontynuacja. Jednak najpierw muszą skończyć to, nad czym pracują aktualnie.

Gra Marvel’s Spider-Man: Miles Morales wywołała sporo emocji. Część osób potraktowała ją jako pełnoprawną kontynuację tytułu z PlayStation 4. Tymczasem jeden z pracowników Sony powiedział, że to tak naprawdę remaster z dodatkiem. Informacja ta szybko została zdementowana przez Insomniac Games. Marvel’s Spider-Man: Miles Morales to całkowicie nowa produkcja, chociaż nie aż tak duża, jak pierwsza odsłona. Można powiedzieć, że to duży, samodzielny dodatek. Na szczęście nie oznacza to, że marka zostaje po tym porzucona.

Spider-Man Miles Morales

Marvel’s Spider-Man 2 powstanie

Studio Insomniac Games, ustami swojego dyrektora kreatywnego – Briana Hortona, potwierdziło, że pełnoprawny Spider-Man 2 na PlayStation 5 na pewno powstanie. Rzecz w tym, że najpierw muszą ukończyć Marvel’s Spider-Man: Miles Morales i dopiero wtedy będą mogli wziąć się do pracy nad drugą częścią. Zatem minie jeszcze trochę czasu, prawdopodobnie nawet kilka lat, zanim gra trafi na sklepowe półki i do cyfrowych platform. Tym bardziej, że Insomniac Games pracuje również nad Ratchet and Clank: Rift Apart.

Obecność Milesa Moralesa nie powinno dziwić, w końcu pojawił się on w pierwszej grze, gdzie zyskał swoje moce i Peter Parker stał się dla niego kimś w rodzaju mentora. Kontynuacja tej historii zapowiada się ciekawie, bo będziemy mieli do czynienia z jeszcze młodszym i całkowicie początkującym Pajęczakiem. Ten dopiero będzie poznawał swoje możliwości i na pewno zmagał się z wieloma problemami.

Miles Morales to bardzo popularna postać w komiksowym uniwersum Marvela. Po raz pierwszy pojawił się w 2011 roku, gdzie w alternatywnej rzeczywistości zastąpił Petera Parkera. Tam oryginalny Spider-Man poniósł śmierć po tym, jak przyjął kulę lecącą w stronę Kapitana Ameryki, a następnie walczył z kilkoma złoczyńcami jednocześnie. Finalnie w 2015 roku Miles Morales stał się postacią głównego nurtu. Zatem nie jest to żaden wymysł Insomniac Games.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię