Strona głównaGryAktualnościSpider-Man Miles Morales: w grze możesz stać się cegłą

Spider-Man Miles Morales: w grze możesz stać się cegłą

Jeden z graczy sprawił, że główny bohater Spider-Man Miles Morales stał się cegłą, którą można sterować. Oczywiście za sprawą glitcha.

Spider-Man Miles Morales to jedna z najbardziej wyczekiwanych premier na PS5. Gdy już wyszła, wielu graczy ma z nią mnóstwo zabawy. Jednak gry w otwartym świecie – a taką jest nowy Spider-Man – mają to do siebie, że często zawierają mnóstwo błędów i glitchy. Przekonaliśmy się o tym dobitnie, recenzując Assassin’s Creed: Valhalla. Nie inaczej jest w nowym Spider-Manie. Jeden z graczy szybko odkrył interesujący problem w grze Insomniac Games.

Większość bugów w grach po prostu psuje doświadczenie albo całkowicie uszkadza grę w danej sesji. Niektóre nawet uniemożliwiają kontynuowanie zabawy. Jednak są też i takie, które bardziej pasują do kategorii zabawnych. Jeden z graczy zdołał w Spider-Man Miles Morales zmienić głównego bohatera w lampę uliczną, a inny w cegłę.

Autor podzielił się swoim “odkryciem” na Twitterze. Cegła ma zaledwie ułamek rozmiarów postaci Spider-Mana, ale nadal potrafi strzelać siecią i w ten sposób poruszać się po świecie gry. Tak naprawdę więc z punktu widzenia rozgrywki niewiele się zmienia.

Odkrycie jest ciekawe, ale z pewnością nie jest to coś, czego chcieli twórcy gry. Na szczęście jest wielu graczy, którzy uwielbiają znajdować takie problemy i zgłaszać je twórcom. Nie należy natomiast takich błędów mylić z easter-eggami, których w grze również nie brakuje. Na przykład odwołania do X-Menów albo zatrzęsienie kostiumów do odblokowania.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię