Advertisement
Strona głównaGryAktualnościSpider-Man Miles Morales - plotki: istotnym elementem gry będzie symbiot

Spider-Man Miles Morales – plotki: istotnym elementem gry będzie symbiot

Mamy kolejną porcję przecieków na temat zapowiedzianej w mijającym tygodniu gry Spider-Man: Miles Morales. Niektóre pojawiły się już dawno, ale znajdują potwierdzenie.

Reddit to czasem prawdziwa kopalnia informacji na temat gier. Jednak niektóre informacje wymagają dobrej pamięci i poszukiwań, bo zostały opublikowane już dawno temu, a teraz okazuje się, że znajdują swoje potwierdzenie w rzeczywistości. 9 miesięcy temu na Reddicie pojawił się wątek, w którym autor informował, że to właśnie Spider-Man: Miles Morales będzie bohaterem nowej gry z uniwersum Spider-Mana. Już wtedy miał także informacje, że gra będzie samodzielnym dodatkiem do gry z 2018 roku – to chyba raz na zawsze wyjaśnia ostatnie zamieszanie.

Ale w wątku znajdują się także plotki, na których urzeczywistnienie będziemy musieli jeszcze chwilę poczekać. Po pierwsze, gra ma być bardzo długa jak na standardy dodatków. Po drugie, w grze będziemy mogli kierować Spider-Manem w “czarnej” wersji, czyli zespolonym z symbiotem, który wzmacniał naszego bohatera. Ogólnie w grze pojawi się aż 9 różnych rodzajów kostiumów Spider-Mana. Zobaczymy też wiele postaci, które kojarzymy z kart komiksów – Yuriko Watanabe, myśliwego Kravena, Venoma i Zielonego Goblina. 

Zobacz: Spider-Man: Miles Morales to remaster z nowym dodatkiem

Jeśli graliście w główną część gry, z 2018 roku, to Spider-Man: Miles Morales umożliwi Wam przeniesienie zapisu z tamtego tytułu. Nie stracicie dzięki temu już wcześniej zdobytych kostiumów i umiejętności.

Ważna uwaga: powyższe informacje to póki co tylko plotki. Czy znajdą potwierdzenie w rzeczywistości? O tym dowiemy się najpóźniej w momencie debiutu na PS5. A całość wątku znajdziecie tutaj.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię