Strona głównaGryAktualnościStar Citizen z nowym rekordem zbiórki. Twórcy zyskali 50 mln $ od...

Star Citizen z nowym rekordem zbiórki. Twórcy zyskali 50 mln $ od grudnia

Dopiero co w grudniu zeszłego roku Star Citizen chwalił się zebraniem ponad 250 milionów dolarów, a już bije kolejny rekord. Według Cloud Imperium Games na liczniku jest obecnie ponad 300 milionów.

Oprócz tego, w grę (oczywiście we wczesnej wersji) gra już 2,7 miliona graczy. Oczywiście nie każdy z nich wpłacił pieniądze na rzecz zbiórki, szczególnie, że niedawno miał miejsce darmowy tydzień.

Zobacz: Crytek i twórcy Star Citizen doszli do porozumienia. Obejdzie się bez sądu

Ogłoszenie tych niesamowitych liczb zbiegło się z uruchomieniem wydarzenia Alien Week. W jego ramach autorzy nagrali film, na którym odpowiadają na pytania graczy, na przykład na temat lore, historii i ras Obcych w Star Citizen. Film możecie zobaczyć poniżej:

Z innych informacji dotyczących gry, Cloud Imperium zdradziło graczom jak zaimplementowane zostaną mechaniki survivalowe Star Citizena. System ten został nazwany Actor Status i polega na regulowaniu naszych parametrów życiowych przez jedzenie, picie i kontrolowanie temperatury. Graczy może dotknąć hypo- i hyperthermia, obie dolegliwości można oczywiście zniwelować przez odpowiednie postępowanie.

 

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię