Strona głównaGryAktualnościFortnite: do gry trafi strój Daredevila. Wiemy kiedy

Fortnite: do gry trafi strój Daredevila. Wiemy kiedy

Gracze odkryli w Fortnite oficjalną datę kiedy do gry zawita nowy strój Daredevila. Odkrycie to pojawia się dzień po zapowiedzi tego pomysłu.

Dopiero co wczoraj Epic Games zapowiedziało dorzucenie do Fortnite nowego skina Daredevila, jednak bez konkretnej daty kiedy to się stanie. Jednak dociekliwi gracze już nie takie informacje wykopywali z gry.

Fortnite Daredevil

Zapowiedziany przez Epic strój wygląda jak żywcem wyciągnięty z kart komiksu, z logo DD na klatce i rogami na głowie. Dla fanów Marvela będzie to z pewnością nie lada gratka. Strój będzie można zdobyć w turnieju związanym z Marvelem, pozostali gracze będą mogli go za jakiś czas kupić w grze. Według jednego z graczy, nie trzeba będzie długo czekać – strój ma się pojawić jeszcze w ten weekend, a konkretnie 17 października. Ta informacja pokrywałaby się z wcześniej podawanymi datami, według których do Fortnite zmierza paczka strojów w klimatach Halloween.

Zobacz: Fortnite – do gry trafił Wolverine

Podobno na Daredevilu się nie skończy – w grze mają się pojawić kolejne stroje związane z Marvelem, między innymi Kapitan Marvel, Ghost Rider i Venom.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourceGamerant
Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię