Strona głównaGryAktualnościSpider-Man: fani odkryli w grze niewykorzystany strój Spider-Gliny

Spider-Man: fani odkryli w grze niewykorzystany strój Spider-Gliny

Fani gry Spider-Man odkryli, że jeden z easter eggów w grze mógł prowadzić do odkrycia interaktywnego skina, wyciętego z oryginalnej gry.

Marvel’s Spider-Man na PS4 obfitował w mnóstwo easter eggów, ale jednym z najlepszych jest chyba Spider-Glina. Jednak pierwotnie miał on wyglądać nieco inaczej. W kodzie gry fani odkryli spory, niewykorzystany asset w postaci interaktywnego stroju Spider-Gliny. Wideo z takiego odkrycia umieścił na Reddicie jeden z jego użytkowników, pod pseudonimem AstroDunce. Ilość detali na stroju wskazuje na to, że był już ukończony i gotowy do wypuszczenia w grze, aczkolwiek nigdy do tego nie doszło. Jest co prawda niewielka szansa, że strój pojawi się w kolejnych grach ze Spider-Manem, ale wiadomo, że gracze nie lubią czekać na tego rodzaju smaczki.

Zobacz: Marvel’s Avengers – wersja PS4 z naklejką o ekskluzywnym Spider-Manie

W komentarzu pod wpisem z odkryciem inny internauta zwraca uwagę na jedną z przyczyn, dla których strój wyleciał z gry. Skrótowo rzecz ujmując, wizerunek policjanta, nawet w żartobliwej formie, bijącego przypadkowych ludzi, mógłby wyglądać bardzo źle. Szczególnie w grach o superbohaterach. Biorąc pod uwagę krytykę, jaka spotkała grę za to, że nie krytykowała ona postaw niektórych policjantów, publikacja takiego żartu mogłaby się bardzo źle skończyć. Jeśli ten powód jest prawdziwy, to szanse na pojawienie się stroju w innej grze z serii są bardzo mało prawdopodobne.

Mimo wszystko, szkoda, że skin nigdy nie ujrzał światła dziennego. Mógłby się stać jednym z najbardziej popularnych skinów Człowieka-Pająka. Tym bardziej, że twórcy włożyli w jego stworzenie sporo pracy, z kurtką okrywającą strój Spider-Mana i śmiesznymi, siwymi wąsami. Sami zobaczcie:

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię