Strona głównaGryAktualnościWorld of Warcraft Afterlives - matka Thralla bohaterką nowego odcinka

World of Warcraft Afterlives – matka Thralla bohaterką nowego odcinka

W sieci pojawił się kolejny odcinek serialu animowanego World of Warcraft Afterlives. Tym razem koncentruje się on na Drace, matce Thralla.

Nawet jeśli nie graliście w World of Warcraft przez jakiś czas, albo w ogóle, chyba słyszeliście o Thrallu. Były przywódca Hordy jest, może oprócz Jainy Proudmoore i Arthasa Menethlia, jedną z najbardziej rozpoznawalnych postaci świata Warcrafta. Mniej wiadomo na temat jego matki, Draki, ale to może się zmienić w momencie gdy Shadowlands trafi do sklepów 27 października. Dzisiaj Activision Blizzard wypuścił kolejny odcinek swojej animowanej mini serii Afterlives. Jego główną bohaterką jest właśnie Draka i jej poczynania w Maldraxxus. Zobaczcie:

W świecie World of Warcraft: Shadowlands, Maldraxxus jest domem Necrolordów. Jeśli nie byliście na bieżąco z informacjami na temat Shadowlands, Necrolordowie to jedno z czterech przymierzy, do których możecie dołączyć. W odcinku możemy zobaczyć jak Draka pracuje w jednym z Domów, które chronią ten świat. Jednak ktoś zdradził Domy i Draka musi poszukać teraz nowego miejsca do życia.

Wygląda na to, że w trakcie swojej pracy Draka zdobyła umiejętności rogue’a. Może zniknąć z pola widzenia i zaatakować z ukrycia tylko wtedy, kiedy musi. Wygląda na to, że może być bardzo często wybieraną postacią.

To ciekawe, że zespół WoW-a zdecydował się w już drugim odcinku World of Warcraft Afterlives pokazać postać, której z reguły nie omawia się zbyt dokładnie. W pierwszym mogliśmy zobaczyć co się działo u Uthera od czasu gdy zginął z rąk Arthasa. Teraz przed nami jeszcze dwa odcinki Afterlives, po jednym dla postaci z każdego z przymierzy. Kogo chcielibyście zobaczyć w kolejnym odcinku?

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię