Strona głównaWiadomościRozrywkaSpider-Man Uniwersum 2 – w animacji pojawi się Spider-Woman, co może wywołać...

Spider-Man Uniwersum 2 – w animacji pojawi się Spider-Woman, co może wywołać pękanie zadków

W drugiej części animacji Spider-Man Uniwersum pojawi się żeńska wersja człowieka pająka. Została również wybrana aktorka, która użyczy głosu Jessice Drew. Możemy się spodziewać, że ten wybór spowoduje, że kilka tyłków pęknie z głośnym trzaskiem.

Trwają prace nad kontynuacją świetnej animacji Spider-Man Uniwersum. Przez ostatnie miesiące Sony milczało na temat postępów prac. Teraz jednak Sony Pictures potwierdziło, że w drugiej części pojawi się Jessica Drew, czyli Spider-Woman. Głosu postaci użyczy z kolei aktorka Issa Rae, którą możecie kojarzyć z serialu HBO Niepewne oraz filmu Gołąbeczki.

Spider-Woman Issa Rae

W komiksach w postać Spider-Woman wcielało się kilka osób m.in. Gwen Stacy i Mary Jane Watson. Jednak pierwszą kobietą pająkiem była Jessica Drew. Na przestrzeni lat była ona zarówno Avengersem jak i członkiem Hydry.

Zobacz: AMD Ryzen 5 5600G i Ryzen 7 5700G w sprzedaży detalicznej już w sierpniu

Na razie nie jest znana fabuła Spider-Man Uniwersum 2. Wiemy jedynie, że stołek reżysera zajmuje Joaquim Dos Santos, który ma na swoim koncie kilka krótkometrażowych filmów z superbohatereami DC Comis. Scenarzystą został Dave Callaham, który maczał palce w Zombieland: Kuliki w łeb, Wonder Woman 1984 i Shang-Chi.

Premiera filmu zaplanowana jest na 7 października 2022 roku.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię