Strona głównaWiadomościSprzęt gamingowy od White Shark już niedługo będzie dostępny w Polsce

Sprzęt gamingowy od White Shark już niedługo będzie dostępny w Polsce

Firma White Shark przegryza się na polski rynek dzięki Digital Vitra. W ofercie znajdą się myszki, klawiatury, słuchawki i wiele innych akcesoriów komputerowych w świetnej cenie.

Jedna z większych firm w Warszawie nawiązała współpracę z producentem sprzętu komputerowego – White Shark. Na mocy ich porozumienia do Polski trafi szeroki wachlarz produktów gamingowych, których oficjalnym i wyłącznym dystrybutorem na naszym rodzimym rynku będzie Digital Vitra.

Sprzedaż drapieżnych urządzeń rozpocznie się w III kwartale bieżącego roku. Dla wygody graczy zamówienia będą obsługiwane w lokalnym i internetowym sklepie. A co dokładnie znajdzie się w ofercie White Shark? Katalog produktów przepełni się myszkami komputerowymi o wysokiej rozdzielczości i różnorodnej budowie pozwalającej na dopasowanie dłoni do kontrolera. Obok na półce znajdziemy klawiatury z podświetleniem o charakterystycznej stylistyce. Nie zabraknie w nich funkcji multimedialnych, a także pełnego anti-ghostingu.

Wprost z Hong Kongu dotrą do nas słuchawki z wbudowanym mikrofonem, głośniki wprawiające w rytm okna i nogi, podkładki pod gryzonie, czułe na dotyk pady, czy też plecaki gamingowe wykonane z wysokiej jakości materiałów. Dla poszukujących idealnego siedziska dostępny będzie także fotel Kings Throne. Za królewską wygodę będzie odpowiadać pełna regulacja wysokości, kąta nachylenia, które w szybki i łatwy sposób dostosujemy do naszych potrzeb. Siedzienie na nim może uzależniać.

Atrakcyjne ceny mogą trochę mylić, lecz jesteśmy już – jako pierwsi w Polsce – po kilku recenzjach ich sprzętu (słuchawki Panther, klawiatura Gladiator, podkładka Sky Walker) i możemy śmiało powiedzieć, że nie pachnie to amatorszczyzną. White Shark wykorzystał do produkcji akcesoriów wytrzymałe materiały, tu między innymi szczotkowane aluminium, odporne tworzywo sztuczne. Z kolei przewody urządzeń zabezpieczył oplotem, którego nieraz brakuje nawet u światowych producentów. Wiemy już, że oferta zostanie dodatkowo pogłębiona o kontrolery do gier wyścigowych oraz zasilacze komputerowe mogące udźwignąć najbardziej prądożerne podzespoły.              

Źródło:

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Grzegorz Rosa
Redaktor, szef działów gry i audio

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię