Strona głównaGryAktualnościTajemniczy teaser S.T.A.L.K.E.R. 2. Co chcą nam powiedzieć twórcy?

Tajemniczy teaser S.T.A.L.K.E.R. 2. Co chcą nam powiedzieć twórcy?

GCS Game World – twórcy serii S.T.A.L.K.E.R. – opublikowali na swoim Twitterze tajemniczą grafikę, która przypomina nam, że trwają prace nad drugą częścią gry. Co ona oznacza i co próbuje nam w ten sposób przekazać deweloper?

Na oficjalnym profilu GCS Game World na Twitterze opublikowano tajemniczą grafikę, która przedstawia liczbę „35”. Oprócz tego pojawił się krótki komentarz, który brzmi następująco:

– Co kryje się w 2.0.2.1? Pierwsza część kodu została rozwiązania – to 35. Może to pomoże Wam w przyszłości.

Fani momentalnie ruszyli z domysłami. Po pierwsze, najprawdopodobniej jest to potwierdzenie, że gra zadebiutuje w 2021 roku. Byłoby to zgodne z wcześniejszymi pogłoskami, więc trudno mówić tutaj o jakiś zaskoczeniu. Ale co oznacza liczba „35”? Jeśli od 2021 odejmiemy właśnie 35, to otrzymamy 1986, czyli rok wybuchu reaktora jądrowego w Czarnobylu. Czy chodzi właśnie o to?

Zobacz: Chernobylite – nowa gra polskiego studia The Farm 51

Z drugiej strony fani serii S.T.A.L.K.E.R. sugerują, że liczba „35” oznacza 5 marca i właśnie wtedy mają być opublikowane pierwsze materiały z gry, np. trailer lub zrzuty ekranu. Jedno jest pewne – w tym momencie zagadka jeszcze nie została rozwiązania i dopiero za jakiś czas dowiemy się, co kryje się za tajemniczą wiadomością GCS Game World.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię