Strona głównaGryAktualnościStan Lee nowym NPC w World of Warcraft. Blizzard oddaje hołd wielkiemu...

Stan Lee nowym NPC w World of Warcraft. Blizzard oddaje hołd wielkiemu twórcy

Odejście Stana Lee było wielką stratą dla wszystkich fanów komiksów i filmów Marvela. Blizzard postanowił oddać hołd i upamiętnić postać tego legendarnego twórcy i wydawcy. Wraz z aktualizacją 8.1.5 do World of Warcraft trafił nowy NPC Stanley.

Stanleya możemy spotkać spacerującego po twierdzy Stormwind. Nowa postać nosi charakterystyczne okulary oraz wąsy. Przy spotkaniu powtarza zwrot „Excelsior!”, często używany przez Stana Lee.

Zobacz: Spider-Man: Historia Insomniac Games z PS4 trafi na karty komiksu Marvela

Wersja Lee w Stormwind jest jak na razie jedyną, która została zlokalizowana, ale w plikach gry odkryto dwa kolejne modele postaci. Jedna jest zdecydowanie dopasowana do Hordy. W tej wersji Stan ubrany jest w czerwoną zbroję ze szpiczastymi pauldronami. Drugi model pokazuje postać w czarnej koszuli, bez znaków charakterystycznych dla którejkolwiek ze stron. Lokalizacje innych NPC Stanleya nie zostały jeszcze odkryte.

A tak wygląda Stanley w grze:

Stan Lee urodził się w Nowym Jorku w 1922 roku. W latach 50. i 60. Pomagał tworzyć wiele postaci Marvel Comics m.in. Hulka, Fantastyczną Czwórkę, X-Men i Spider-Man. Po przejściu na emeryturę w latach 90. Kontynuował pracę dla Marvela pojawiając się w każdym filmie Marvel Cinematic Universe. Lee zmarł 12 listopada 2018 w wieku 95 lat.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię