Strona głównaKonsoleSpider-Man: Historia Insomniac Games z PS4 trafi na karty komiksu Marvela

Spider-Man: Historia Insomniac Games z PS4 trafi na karty komiksu Marvela

Fabuła gry Spider-Man stworzonej przez Insomniac Games okazała się tak dobra, że zostanie zilustrowana na łamach komiksów Marvela. Co więcej historia, jaką mieliśmy okazję poznać w grze na PS4 zostanie dodatkowo rozbudowana.

Spider-Man jest jedną z najlepszych tegorocznych gier. Fantastyczne wyniki sprzedaży tytułu w Stanach oraz Europie, zwrócił uwagę szefów Marvela. Dyrektor wykonawczy Marvel Comics Bill Rosemann za pośrednictwem Twittera zapowiedział nową serię przygód człowieka pająka, stworzonych na podstawie gry tegorocznej gry komputerowej. Co więcej historia przygotowana przez Insomniac Games ma zostać dodatkowo rozbudowana przez Dennisa Hopelessa. Komiksowa seria uwzględni również wszystkie DLC z gry.

Zobacz także: Stan Lee, legendarny autor komiksów i twórca postaci Spider-Mana nie żyje

Premiera Spider-Man: City At War została zapowiedziana na marzec 2019. Ilustracje do komiksowej historii wykona Michele Bandini. Okładki przygotuje Clayton Crain. Obaj panowie są komiksowymi weteranami, a to z kolei dowodzi, że Marvel na poważnie traktuje przeniesienie historii z PS4.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię