Advertisement
Strona głównaGryAktualnościStar Wars Battlefront 2 jako druga gra PlayStation Plus w czerwcu

Star Wars Battlefront 2 jako druga gra PlayStation Plus w czerwcu

Sony zdążyło już ujawnić jaka gra będzie pierwszą w czerwcowym zestawieniu PlayStation Plus. Teraz do Call of Duty: WW2 dołącza Star Wars Battlefront 2.

Dwa dni temu to PlayStaiton Plus trafiło Call of Duty: WW2 – triumfalny powrót serii Call of Duty do klimatów II Wojny Światowej. Gra Activision, oprócz niezwykle popularnych trybów multiplayer, oferowała przede wszystkim świetną kampanię dla pojedynczego gracza. Kręciła się ona wokół walk na Zachodnim Froncie.

Jeśli zaś chodzi o SW: Battlefront 2 to najszerszym echem odbiły się kontrowersje związane z systemem loot boxów, zawartym w grze. To dzięki tej grze diametralnie zmieniło się podejście zarówno Electronic Arts jak i DICE to tematu “płatnych znajdziek” w grach. Odpuszczono sobie pierwotnie stworzony system, niebezpiecznie ocierający się o pay-to-win, na rzecz bardziej klasycznego systemu progresu przez grę. Oczywiście SW: Battlefront 2 to również doskonała i przynosząca sporo frajdy gra, aczkolwiek wielu recenzentów wytykało jej pewną nierówność. 

Zobacz: Star Wars: Battlefront 2 przeszedł długą drogę od dnia premiery. Zobacz jak wygląda po liftingu

Call of Duty: WW2 jest już dostępne do pobierania, natomiast na SW: Battlefront 2 trzeba będzie poczekać do 2 czerwca. Obie gry będą dostępne do 6 lipca.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourceSony
Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię