Strona głównaGryAktualnościStar Wars: Jedi Fallen Order bez multiplayer i mikrotranskacji

Star Wars: Jedi Fallen Order bez multiplayer i mikrotranskacji

Według informacji przekazanych przez Vince’a Zampella, współzałożyciela Respawn Entertainment Star Wars: Jedi Fallen Order nie będzie zawierał żadnych mikropłatności ani trybu dla wielu graczy. Gra skupi się na historii dla jednego gracza.

W wywiadzie udzielonym dla IGN podczas Star Wars Celebration w Chicago, Vince Zampella poinformował, że Jedi Fallen Order to tytuł wyłącznie dla jednego gracza i bez żadnych mikropłatności, w której najważniejsza jest fabuła.

Zobacz: Star Wars Jedi: Fallen Order z oficjalną datą prezentacji. Twórcy nie czekają na E3

Pierwsze informacje na temat rozpoczęcia prac nad tytułem otrzymaliśmy w 2016 roku. Jednak aż do zeszłego roku nie był znany jej tytuł. Ten został ujawniony przez Respawn Entertainmnent podczas targów E3. Akcja Jedi Fallen Order rozgrywa się pomiędzy Zemstą Sithów a Nową Nadzieją. W grze wcielamy się w postać Padawana, któremu udało się przeżyć Rozkaz 66. Informacja ta została ujawniona niedługo po tym jak w Amazon wyciekła grafika przedstawiająca Jedi z droidem na zboczu góry.

Jeszcze w grudniu 2018 krążyły plotki, że Jedi Fallen Order swoją premierę będzie miał blisko świąt Bożego Narodzenia, podobnie jak film Star Wars Episode IX: The Rise of The Skywalker

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię