Strona głównaGryAktualnościStar Wars Jedi Knight: Jedi Academy zmierza na Nintendo Switch?

Star Wars Jedi Knight: Jedi Academy zmierza na Nintendo Switch?

Star Wars Jedi Knight: Jedi Academy ma już niemal 18 lat na karku, ale nadal jeszcze nie pojawiła się na wszystkich możliwych platformach. Jeszcze – bo wiele wskazuje, że właśnie zmierza na Switcha.

W zeszłym roku Star Wars Jedi Knight: Jedi Academy zawitała na konsole Xbox. Wersja dla konsoli Sony ma się pojawić w wersji cyfrowej 26 marca. Tak Sony na swoim blogu opisuje tego klasyka ze świata Gwiezdnych Wojen:

“Multiplayerowy klasyk pojawi się na PS4 z Trofeami oraz unowocześnionym sterowaniem! Wciel się w młodego Jedi, pragnącego poznać ścieżki Mocy od samego Luke’a Skywalkera. Wejdź w interakcję ze znanymi postaciami Star Wars i stań przed najważniejszym wyborem – walka dla dobra i wolności po jasnej stronie czy ścieżka władzy i zła po ciemnej stronie mocy.”

Tego samego dnia odbędzie się kolejna transmisja z Nintendo Direct, więc niektórzy łączą te dwie daty, wierząc, że klasyk ze świata SW pojawi się także na konsolce Nintendo. Jedno ze źródeł plotek o zapowiedzi wersji na Switcha wcześniej trafnie przewidziało Nintendo Indie Showcase. Czy to wszystko okaże się prawdą? Dowiemy się już za kilka dni.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię