Strona głównaWiadomościRozrywkaStar Wars – powstanie nowa trylogia wizji Riana Johansona

Star Wars – powstanie nowa trylogia wizji Riana Johansona

Wygląda na to, że jednak powstanie kolejna trylogia Star Wars, tym razem w reżyserii Riana Johnsona. Jaki jest status prac i kiedy możemy spodziewać się pierwszej części?

Rian Johnson rozwiał wszelkie wątpliwości fanów Gwiezdnych Wojen, potwierdzając, że chce stworzyć nową trylogię. Na razie nie ma żadnego harmonogramu prac, więc nie wiadomo kiedy będziemy mogli nacieszyć oczy nową wizją uniwersum. Podczas December’s Investor Days Disney potwierdził kilka projektów jakie będzie realizować studio, jednak nie pojawił się tam temat nowej trylogii. Zachodziło podejrzenie, że zwyczajnie została ona anulowana. Na szczęście tak się nie stało. Jak przekazała Sarah Wilson:

Piszę o tym teraz, ponieważ otrzymałam wiele zapytań o tę kwestię – tak, trylogia Star Wars Riana powstanie. Nie ma żadnych dat ani ram czasowych, ponieważ [Johnson] pracuje nad innymi projektami, ale tak: to się dzieje. Tylko tyle wiem.

Obecnie powstają również inne produkcje osadzone w świecie SW. Zajmują się nimi m.in. Kevin Feige, Taika Waititi i Patty Jenkins. Datę premiery ma wyznaczony film Jenkins, będzie to Star Wars: Rouge Squadron, który ma trafić na ekrany 22 grudnia 2023 roku.

Zobacz: The Mandalorian – Hasbro rezygnuje z produkcji figurek Cary Dune

Możemy zatem spodziewać się, że kompletną trylogię zobaczymy dopiero bliżej 2030 roku.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Sourcecomicbook
SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię