Strona głównaKonsoleStar Wars: Republic Commando trafi na PS4 i Nintendo Switch

Star Wars: Republic Commando trafi na PS4 i Nintendo Switch

Nintendo Switch otrzyma kolejną grę spod znaku Star Wars. Tym razem będzie to Star Wars: Republic Commando produkcji LucasArts. Gra trafi również na konsolę PS4.

Za przeniesienie gry odpowiada Aspyr Media, które wcześniej to samo zrobiło z Jedi Knight. Gra trafi do eShop i na PS Store już 6 kwietnia w cenie 15 dolarów. Na temat przeniesienia gry na kolejna platformy wypowiedział się Ted Staloch z Aspyr:

Od czasu premiery w 2055 roku Republic Commando jest nadal ulubioną grą fanów Star Wars. Jesteśmy zaszczyceni, że możemy współpracować z Lucasfilm Games, aby przywrócić ten ukochany moment w historii franczyzy.

Star Wars: Republic Commando zadebiutowało pierwotnie na Xbox i PC w 2005 roku. W tamtym czasie zyskało kilka pozytywnych recenzji, obok bardziej zróżnicowanego odbioru, które było typowe dla licencjonowanych gier. Ale jego ocena wśród fanów wzrosła przez lata ze względu na grupę fanów, którzy pamiętają ją jako jedną z lepszych gier Gwiezdnych Wojen ery Prequeli

W strzelance gracze przejmują kontrolę nad elitarną drużyną żołnierzy-klonów znaną jako Delta Squad. Zespół jest odpowiedzialny za podejmowanie niebezpiecznych misji na planetach znanych z Gwiezdnych Wojen, takich jak ojczysta planeta Wookiee – Kashyyyk i fabryki do produkowania klonów na Geonosis.

Zobacz: Fall Guys: Ultimate Knockout trafi na Nintendo Switch – wiemy kiedy

Rozgrywka łączy tradycyjną akcję z perspektywy pierwszej osoby z wydawaniem komend o charakterze taktycznym. Jako lider Delta Squad, gracze kierują innych członków do wykonywania określonych zadań. Każdy komandos ma własną specjalizację, więc wiele wyzwań sprowadza się do ich strategicznego wykorzystania.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię