Strona głównaGryAktualnościSteam Deck wspiera Windows 11

Steam Deck wspiera Windows 11

Przenośny komputer osobisty Valve zaczyna się rozwijać. Oprócz kolejnych gier Steam Deck obsługuje Windows 11.

Steam Deck to zdecydowanie jedno z najciekawszych urządzeń ostatnich lat. Zgodnie z zapowiedziami, Valve udało się w niewielkiej maszynie zmieścić ogromną moc, która pociągnie niejedną grę.

Zobacz: State of Unreal – nowe wydarzenie od Epic Games, poświęcone Unreal Engine

Większość dyskusji wokół konsoli dotyczyła przede wszystkim tego, co konkretnie można na niej ograć. Podzespoły mogą być imponujące, ale jeżeli nie ma na czym ich testować, moc mija się z celem. Problem ten powoli się rozwiązuje, kiedy deweloperzy powoli optymalizują swoje produkcje pod nową konsolę.

Na każdej konsoli ważne są jedna nie tylko gry, ale również oprogramowanie. Do serca wziął to sobie najwyraźniej Valve, wypuszczając ostatnią aktualizację do swojego sprzętu. Dzięki niej na konsoli można już zainstalować Windowsa 11. Jeżeli od razu chcecie wykorzystać tę okazję, miejcie na uwadze, że nie wszystko może być jeszcze kompatybilne z tym systemem. Warto więc chwilę poczekać i poznać wrażenia osób, które jako pierwsze przerzuciły się na nowego Windowsa.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourceGame Rant
Tomasz Alicki
Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię