Strona głównaWiadomościTrzeci fabularny dodatek do Assassin’s Creed Origin sprowadzi na nas klątwę faraona

Trzeci fabularny dodatek do Assassin’s Creed Origin sprowadzi na nas klątwę faraona

Ubisoft zaprezentował nowy zwiastun oraz zaktualizował datę wydania nowego dodatku do Assassin’s Creed Origin zatytułowanego Curse of the Pharaohs. Nowa historia porzuca fakty historyczne na rzecz walki z mumiami, gigantycznymi skorpionami oraz innymi stworami żywcem wyjętymi z mitologii egipskiej.

Poniżej zwiastun dodatku:

[you tube=JGJ_x_4XVyA]

Oficjalna informacja na temat DLC od Ubisoft:

Curse of the Pharaohs jest trzecim fabularnym dodatkiem do Assassin’s Creed Origins. Bayek znajduje w Tebach tajemniczy artefakt, przez który trafia w sam środek walki ludzi z nieumarłymi faraonami. Klątwa Faraona, jak nazywają ją miejscowi, ma związek z okradaniem grobów w Dolinie Królów. Bayek musi odzyskać skradzione artefakty aby móc odesłać ich prawowitych właścicieli w zaświaty i zapewnić im wieczny spoczynek.

W nowym dodatku trafimy do Teb oraz świątyń w Karnaku i Luksorze. Odwiedzimy również Dolinę Królów, gdzie pod piaskiem znajdują się groby egipskiej rodziny królewskiej. Aby Bayek mógł stawić czoła nowym niebezpieczeństwom został podniesiony limit poziomu postaci do 55. Nasz bohater będzie miał możliwość nauczenia się siedmiu nowych umiejętności, poprawiających uniki, zwiększających ilość zadawanych obrażeń i lepszego posługiwania się łukiem.

Zapowiada się dobra zabawa. Curse of the Pharaohs będzie dostępny w ramach przepustki sezonowej lub osobno w cenie 20$.

Premiera dodatku zaliczyła małe opóźnienie, pierwotnie planowana na 6 marca została przeniesiona na 13 marca.

Źródło: wccftech

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię