Strona głównaGryZimowa wyprzedaż Steam – znamy datę startu

Zimowa wyprzedaż Steam – znamy datę startu

Steam regularnie organizuje wyprzedaże, dzięki którym mamy okazję kupić gry w sporo niższych cenach. Jednak to ta świąteczna jest zazwyczaj największa i najbardziej imponująca. Już wiemy, kiedy wystartuje w tym roku.

Steam oficjalnie potwierdził, że zimowa wyprzedaż rozpocznie się dokładnie za tydzień, czyli 19 grudnia. Wiadomość została przekazana za pomocą informacji prasowej na temat plebiscytu Steam Awards 2019. Warto przypomnieć, że gracze cały czas mogą nominować konkretne gry w 8 różnych kategoriach, w tym oczywiście Gry Roku.

Zobacz: Steam właśnie usunął setki gier ze swojej biblioteki

Ostateczna lista nominowanych do nagród w poszczególnych kategoriach będzie ujawniana dzień po dniu. Wszystko zacznie się właśnie 19 grudnia, razem ze startem zimowej wyprzedaży na Steamie. Szaleństwo ma ruszyć dokładnie 19 grudnia 2019 roku o godzinie 18:00 czasu polskiego. Powoli możecie szykować swoje karty płatnicze.

Oczywiście na ten moment nie wiemy, jakie gry będą nominowane do nagród i jakie produkcje trafią na przecenę. Możemy jedynie domniemywać, że to właśnie faworyci do nagród będą mieli obniżone ceny.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourcePCGamesN
Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię