Advertisement
Strona głównaWiadomościRozrywkaJohn Wick 4 i The Matrix 4 zadebiutują tego samego dnia

John Wick 4 i The Matrix 4 zadebiutują tego samego dnia

Keanu Reeves, głównie za sprawą filmów z serii John Wick, powrócił do czołówki najbardziej rozchwytywanych aktorów w Hollywood. Nie wierzycie? To wyobraźcie sobie, że dokładnie tego samego dnia zadebiutują dwa wielkie filmy z nim w roli głównej – The Matrix 4 oraz John Wick 4.

Nie wiem czy jest to przypadek, czy może celowe działanie twórców któregoś z filmów, ale faktem jest, że The Matrix 4 oraz John Wick 4 mają trafić do kin dokładnie tego samego dnia. Obie produkcje mają zaplanowaną premierę na 21 maja 2021 roku.

Zobacz: Matrix 4: W filmie zobaczymy młodszą wersję Morfeusza pomimo powrotu Neo i Trinity

Oczywiście jest spora szansa, że ostatecznie do jednoczesnej premiery jednak nie dojdzie. Prawdopodobnie Lionsgate przełoży debiut John Wick 4 na inny termin. Dlaczego akurat oni? Nie ma co się oszukiwać, uwielbiam Johna Wicka i wiem, jaką popularnością cieszą się filmy z tego serii, ale w rywalizacji z czwartą częścią Matrixa to jednak nie ma szans. Zainteresowanie kolejną odsłoną przygód Neo i Trinity będzie ogromne. Może film nie pobije rekordu Avengers: Endgame, ale ma spore szanse trafić do światowej czołówki pod względem zarobków.

Zobacz: Kevin sam w domu – wiemy, kto wcieli się w tytułowego bohatera

Z drugiej strony pójście jednego dnia do kina, aby obejrzeć The Matrix 4 i John Wick 4 byłoby całkiem niezłym pomysłem.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię