Strona głównaGryAktualnościNowy wygląd Steam to dopiero początek tegorocznych zmian

Nowy wygląd Steam to dopiero początek tegorocznych zmian

Na blogu Valve pojawił się wpis podsumowujący miniony rok oraz plany na przyszłość. Jednak z punktu widzenia graczy najważniejszą rzeczą zaplanowaną na ten rok jest wprowadzenie nowego wyglądu klienta Steam.

Największy nacisk będzie położony na wygląd biblioteki gier. Do zmiany zostanie wykorzystana ta sama technologia, jaka obecnie jest wykorzystywana w Czacie Steam, który przeszedł modernizację w zeszłym roku. Firma nie ujawnia obecnie nic więcej na ten temat, ale wiemy, że Valve od jakiegoś czasu pracuje nad tą aktualizacją.

Wraz z nią ma pojawić się mobilna wersja Czatu Steam. Valve planuje również rozszerzenie możliwości usługi Steam TV, czyli odpowiednika Twitch. Co więcej strona społeczności Steam zostanie wzbogacona o nową funkcję „Wydarzenia”, która pozwoli użytkownikom wyróżnić interesujące rzeczy i nadchodzące wydarzenia.

Zobacz: Steam zmieni swój wygląd. Zobacz jak będzie się prezentować

Valve ma również zamiar udostępnić w tym roku Steam Trust dla wszystkich gier. Technologia ta została stworzona dla CS: GO, aby pomagać w identyfikacji oszustów. W założeniu ma przynosić korzyści zarówno graczom jak i twórcom gier. W tym roku Steam ma zadebiutować również w Chinach, podpisana wcześniej umowa z Perfect World sprawi, że Steam China stanie się oficjalnym graczem na rynku w tej części świata.

Jeżeli jesteście ciekawi jak zakończył się poprzedni rok dla Steam to koniecznie zajrzyjcie do naszego poprzedniego artykułu.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię