Strona głównaGryAktualnościSteam zmieni swój wygląd. Zobacz jak będzie się prezentować

Steam zmieni swój wygląd. Zobacz jak będzie się prezentować

Do sieci wyciekły slajdy z prezentacji od dawna oczekiwanej zmiany wyglądu Steam. Obecny wygląd klienta jest z nami już kilka lat i zdążył się już troszeczkę znudzić. Valve od dłuższego czasu pracuje nad całkiem nową wersją sklepu, a jak ona wygląda możecie zobaczyć poniżej.

Pierwsze grafiki pochodzą jeszcze z 2017 roku i zostały odkryte w wersji beta klienta. Pokazują stronę z grą Metal Gear Solid V: The Phantom Pain. Jednak w miniony weekend programista SteamDB Pavel Djundik umieścił na Twitterze grafiki, które według jego relacji pochodzą ze styczniowej prezentacji.

Możemy na nich zobaczyć stronę Rainbow Six Siege w blibliotece Steam. Zostały one skadrowane, ale według przekazanych informacji na górze znajdują się zrzuty ekranu z gry. Według slajdów, z których pochodzą grafiki, biblioteka nowego klienta będzie zawierała „bogaty pokaz treści”. W skrócie oznacza to wszystko: od screenów wykonanych przez społeczność graczy, przez oficjalne wydarzenia, aż po aktywności w grze Twoich znajomych. To wszystko będzie widoczne z pozycji biblioteki gier.

Zobacz także: Bethesda zaczęła zwracać pieniądze za Fallout 76. Niezadowoleni gracze potwierdzają to

Warto zaznaczyć, że powyższe obrazy są znacznie różne od tego, co mogliśmy zobaczyć dwa lata temu w wersji beta klienta Steam. Te pokazywały bibliotekę wyglądem zbliżoną do tego, co mamy okazję oglądać w trybie Big Picture. Biorąc jednak pod uwagę, że od ostatniej prezentacji minęło sporo czasu, bardzo możliwe, że pojawiło się kilka nowych zmian, o których na razie nie wiemy.

Valve nie zajęło jeszcze oficjalnego stanowiska w sprawie nowego klienta. Na oficjalne informacje z pewnością przyjdzie nam jeszcze poczekać. Gdy tylko dowiemy się coś więcej w temacie, damy Wam znać.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię