Strona głównaWiadomościSteelSeries Arctis 3 teraz także w wersji Bluetooth

SteelSeries Arctis 3 teraz także w wersji Bluetooth

Seria słuchawek SteelSeries Arctis wzbogaciła się właśnie o nowy model. Duńska firma oficjalnie zaprezentowała wariant Arctis 3 w wersji bezprzewodowej, który może odtwarzać dźwięk z dwóch źródeł jednocześnie.

SteelSeries Arctis 3 w wersji Bluetooth zapowiadają się całkiem ciekawie. Największą zaletą słuchawek ma być możliwość słuchania dźwięku z dwóch źródeł jednocześnie – przez kabel i Bluetooth. W czym może nam się to przydać? Prawdę mówiąc miłośnicy komputerów raczej nie skorzystają na tym jakoś szczególnie, ale już konsolowcy (bleh) docenią taką funkcję. Możliwe stanie się np. rozmawianie ze znajomymi przez aplikację Discrod na smartfonie (bezprzewodowo) i jednocześnie słuchanie dźwięków z gry (przewodowo).

– To pierwszy raz kiedy można jednocześnie słuchać dźwięku z kabla i bezprzewodowo dzięki Bluetooth. Bluetooth jest niesamowicie wygodne do połączeń z urządzeniami mobilnymi do rozmów i słuchania muzyki, ale ma zbyt duże opóźnienia do gier. Dlatego te słuchawki są przewodowe do grania i bezprzewodowe do wszystkiego innego – powiedział Brian Fallon, menadżer ds. kategorii audio w SteelSeries.

Słuchawki SteelSeries Arctis 3 Bluetooth są już dostępne w sprzedaży w cenie 129,99 dolarów.

Źródło: TechPowerUp

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię