Strona głównaWiadomościSterowniki Crimson ReLive 17.2.1 WHQL. Więcej klatek na sekundę gwarantowane

Sterowniki Crimson ReLive 17.2.1 WHQL. Więcej klatek na sekundę gwarantowane

Nowe sterowniki usprawniają działanie kart graficznych, a co najważniejsze nieznacznie przyspieszają gry. Paczka Radeon Software Crimson ReLive 17.2.1 WHQL jest już dostępna do pobrania na stronie firmy AMD.

Nie spodziewajcie się, że Wasza karta nagle będzie wyświetlać 100 fps w najnowszych hiciorach. Poprawa wydajności względem starszych sterowników 17.1.2 nie jest aż tak wielka, ale kilka klatek więcej może mieć duże znaczenie podczas rozgrywki. Wzrost wydajności będzie najbardziej zauważalny przy debiutujących tytułach na blaszaki, Sniper Elite 4 i For Honor. W pierwszym przypadku, ze snajperką w ręku będziemy przejmować Półwysep Apeniński z 5% przyrostem płynności. Natomiast wcielając się w samuraja, zarośniętego wikinga bądź honorowego paladyna, będziemy ścinać głowy przeciwnikom z 4% poprawą wydajności.

Najnowsze sterowniki uwzględnią również optymalizację innych, bazowych bibliotek wykorzystujących zasoby układu graficznego. Posiadacze konfiguracji Crossfire nie zastaną już błędów związanych z z kompletną zwiechą gry For Honor w trakcie maksymalizacji obrazu oraz przemieszczania się w menu opcji. AMD ma też dobrą nowinę dla miłośników klimatów zombie-apokalipsy. Korzystając z oprogramowania Radeon ReLive, wybór opcji Instant Replay bądź Recording nie będzie wywoływać natychmiastowej odmowy posłuszeństwa.

AMD Radeon Sowtware Crimson ReLive 17.2.1 WHQL są dostępne do pobrania na stronie support.amd.com/en-us/download. Zachęcam do zasysania.

Źródło: wccftech.com

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Grzegorz Rosa
Redaktor, szef działów gry i audio

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię