Strona głównaWiadomościOprogramowanieStream Deck dostępny za darmo

Stream Deck dostępny za darmo

Znane i lubiane przez wielu twórców internetowych narzędzie Stream Deck będzie dostępne za darmo. Elgato udostępni aplikację mobilną, która zmieni iPhone’a lub iPada w uniwersalny kontroler.

Elgato należące do CORSAIR to producent popularnego urządzenia Stream Deck, nie mylić ze Steam Deck. Teraz będzie ono dostępne jako darmowa aplikacja obsługująca 6 klawiszy. Jak czytamy w oficjalnym komunikacie w tej sprawie:

Teraz, dzięki modelowi „freemium”, aplikacja Stream Deck Mobile jest bardziej dostępna dla milionów klientów na całym świecie. Użytkownicy mogą korzystać z najlepszych funkcji aplikacji Stream Deck na swoich iPhone’ach i iPadach za darmo — w tym mogą korzystać z sześciu klawiszy, nieograniczonej liczby działań oraz setek wtyczek dla popularnych aplikacji. Opcjonalna subskrypcja Pro lub zakupu pozwalają odblokować zaawansowane funkcje, takie jak niestandardowe układy, tła i do 64 klawiszy — dwa razy więcej niż oferuje największe fizyczne urządzenie Elgato — Stream Deck XL.

Aplikacja Stream Deck Mobile jest dostępna do pobrania w Apple App Store dla systemu iOS i dla urządzeń z systemem iPadOS.

Aplikacja Stream Deck Mobile Pro jest dostępna w subskrypcji miesięcznej (w cenie 2,99 $) i rocznej (w cenie 24,99 $) oraz jako zakup jednorazowy (w cenie 49,99 $). Ceny różnią się w zależności od regionu.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

5 KOMENTARZE

  1. Ja już odawna używam podobnego narzędzia o nazwie Deckboard, tylko że nie jest tylko dostępny na srajfony i srajpady, ale też na normalne telefony i tablety.

  2. Nie prawda. Pobrałem z myślą, że będę miał za darmochę a tu muszę zapłacić. Albo miesięcznie albo rocznie. I to się naliczać zacznie po FREE TRIAL. A jak wiemy, trial jest opcją ograniczoną czasowo. Zatem ten artykuł jest gówno warty i wprowadza w błąd.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię