Strona głównaGryAktualnościStudia PlayStation pracują nad 25 grami. Połowa z nich to nowe IP

Studia PlayStation pracują nad 25 grami. Połowa z nich to nowe IP

Dobra wiadomość dla szczęśliwych posiadaczy PlayStation 5, którzy ograli już Returnal i liczą na kolejne, głośne premiery.

Gry PlayStation to jeden z popularniejszych ostatnio tematów do dyskusji. Niewiele było tytułów ekskluzywnych dla PS5. Większości graczy brakuje system sellerów. Sony ewidentnie planuje to zmienić.

Zobacz: Skull & Bones Pirate – ponownie opóźnione

W wywiadzie z Wired Herman Hulst z PlayStation Studios poinformował, że aktualnie deweloperzy pod skrzydłami Sony pracują nad 25 grami. Aż połowa z nich ma rozpoczą nowe IP.

Część z nich oczywiście już znamy. Dostaniemy nowy Horizon, God of War, Ratcheta i Clanka. Cały czas powstaje też Gran Turismo 7. Wciąż mamy jednak ponad 20 gier, o których nic nie słyszeliśmy. Niektóre z nich mogą okazać się tytułami publikowanymi po prostu przez Sony. Od innych wciąż dzielą nas pewnie lata. Herman Hulst już teraz zapewnia jednak, że będzie w co grać na PS5.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourceVG247
Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię