Strona głównaGryAktualnościFall Guys - szczegóły aktualizacji 4.5

Fall Guys – szczegóły aktualizacji 4.5

Dotarliśmy do połowy czwartego sezonu Fall Guys. Z tej okazji Mediatonic przygotował nową aktualizację, którą nazwali Dave.

Sezony to nieodłączna część rozwoju Fall Guys od samej premiery. Czwarty sezon w klimacie science-fiction zadebiutował z nowym Battle Passem, mapami oraz ekskluzywnymi skinami do zdobycia. Teraz Mediatonic jeszcze bardziej urozmaica rozgrywkę.

Zobacz: Electronic Arts ogłasza nową edycję EA Play Live

Światło dzienne ujrzał właśnie Dave, czyli aktualizacja w połowie sezonu. Dostaliśmy dwa nowe poziomy, ponad 55 różnych wariantów i sporo usprawnień, które powinny znacząco wpłynąć na przyjemność czerpaną z rozgrywki.

Najciekawsze są oczywiście dwa nowe levele. W szczególności Slimescraper, kontynuacja słynnego Slimb Climba. Warianty to również sprawdzony wcześniej sposób na urozmaicenie rozgrywki. Znane poziomy zmieniają się co jakiś czas o dodatkowe przeszkody, co często utrudnia dojście do mety, a czasami wprowadza trochę losowości.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Tomasz Alicki
Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię