Strona głównaWiadomościStudio Rebelion zapowiedziało Evil Genius 2

Studio Rebelion zapowiedziało Evil Genius 2

12 lat po premierze Evil Genius ponownie będziemy snuć pomysły na przejęcie władzy nad całym światem. Wiosną rozpoczęły się prace nad drugą częścią gry.

Studio Rebelion po udanym debiucie Sniper Elite 4 chwyciło wiatr w żagle i kieruje się teraz na nową produkcję, a raczej kontynuację kultowej gry symulacyjno-strategicznej wydanej w 2004 roku. Evil Genius 2 aktualnie jest najważniejszym projektem dewelopera. Pozytywną energią oraz dobrymi wieściami z planu produkcji dzieli się z nami szef studia Jason Kingsley: 

W wiadomości prasowej przygotowanej przez Rebelion czuć ogromny zapał do pracy. Tak jak niegdyś brakowało im pieniędzy do realizacji pomysłu, tak teraz mają wszystko czego potrzebują do stworzenia RTS-a marzeń. Twórcy podkreślają, że to nie będzie zwykły remaster nastawiony na poprawę grafiki i optymalizację. Evil Genius 2 będzie pełnoprawnym sequelem. Gracze nie otrzymają darmowej gry, a wersję, za którą będzie trzeba trochę zapłacić.

Nie spodziewajmy się zbyt prędko filmu prezentującego gameplay, bowiem prace ruszyły zalewie kilka miesięcy temu. Gra jest na bardzo wczesnym etapie produkcji. To co jest pewne to zastosowany silnik graficzny Asura i wielka motywacja pracowników Rebelionu. Długo przekładany Evil Genius 2 wreszcie zawita na blaszaki, a i w późniejszym czasie nie wykluczone, że odwiedzi konsole.

Źródło: gamespot.com

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Grzegorz Rosa
Redaktor, szef działów gry i audio

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię