Strona głównaWiadomościStudio Warhorse zaprezentowało ponad godzinny materiał z gry Kingdom Come: Deliverance

Studio Warhorse zaprezentowało ponad godzinny materiał z gry Kingdom Come: Deliverance

Średniowieczne klimaty chyba nigdy wcześniej nie były tak dobrze przeniesione do żadnej z gier. Choć do premiery Kingdom Come Deliverance zostało jeszcze pół roku, to mamy na pocieszenie blisko 70-minutowy gameplay zawierający fragment z głównej kampanii.

Zapis z rozgrywki niestety był już prezentowany w trakcie targów E3. Nie ma w nim nic, czego wcześniej byśmy nie widzieli, lecz opatrzony został nowym komentarzem przedstawicieli studia Warhorse. Tobi i ESO przez godzinę i 12 minut opowiadają o najważniejszych aspektach gry nawiązując do otwartości świata, swobody walki oraz fabuły.


 
Powyżej możemy zobaczyć jak skonstruowano pierwszą misję w grze. Najpierw gorliwa rozmową z matką, później szybka wycieczka do znajomego, bo ten zapomniał oddać dług. Na miejscu spotkania okazuje się, że nie tyle, co wypadło mu z głowy, a po prostu wolał zachować dla siebie gruby hajs. Nie możemy dopuścić, by uszło mu to płazem, więc zamiast przekonać go o jego niemoralnym zachowaniu, lepszy efekt wywrzemy na nim wybijając drabowi kilka zębów. Jak już się rozprawimy z wieśniakiem, to poczujemy chwilowy pociąg do hazardu. Los chciał, że trafimy na jakiegoś szulera z lasu Vegas, toteż szybko odejdziemy od stolika i zajmiemy się poważniejszymi sprawami.

Eksploracja swiata, pierwsza bitka na miecze, czy też rzucenie okiem na księge zawierającą informację o znanych postaciach i lokacjach uprzyjemnią nam czas spędzony w grze. Jednakże zanim przystąpimy do zabaw na średniowiecznym podwórku minie jeszcze trochę czasu. Premiera Kingdom Come: Deliverance nie nastąpi szybciej niż 13 lutego w 2018 roku.

     

Źródło: oneangrygamer.net

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Grzegorz Rosa
Redaktor, szef działów gry i audio

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię