Strona głównaGryAktualnościSubverse, czyli Mass Effect o zabarwieniu erotycznym bije rekordy Kickstartera

Subverse, czyli Mass Effect o zabarwieniu erotycznym bije rekordy Kickstartera

Erotyczny Mass Effect, jak często nazywana jest gra Subverse, w krótkim czasie stała się jednym z największych sukcesów platformy Kickstarter.

Twórcy gry chcieli zebrać 100 tys. dolarów, które miały pomóc w produkcji gry. I choć niedawno pisaliśmy o przekroczeniu kwoty 1 mln dolarów, to ostatecznie zebrana kwota przekroczyła 2 mln dolarów. Liczba wpłat przekroczyła przy tym 50 tys. Jeśli chodzi o zbiórki pieniędzy na gry w serwisie Kickstarter, to lepszym wynikiem może pochwalić się tylko Divinitt: Original Sin 2.

Zobacz: Polecane zestawy komputerowe od 1500 do 15000 zł – maj 2019

Subverse ma być grą, która zaoferuje nam klimat rodem z Mass Effecta, taktyczne potyczki wzorowane na XCOM-ie oraz klasyczne strzelanie w stylu gier Shot’em Up podczas bitw w kosmosie. A to wszystko dopełnione licznymi elementami erotycznymi. I to właśnie to ma być główny element gry. W końcu jej twórcy to eksperci właśnie w pokazywaniu wirtualnych scen pornograficznych. Werbowani przez nas członkowie załogi mają być otwarci na zbliżenia, które będą też nagrodą za osiągnięcia zdobywane w trakcie rozgrywki.

Zobacz:  Sony ogranicza treści seksualne w grach na PlayStation

Gra we wczesnym dostępie ma zadebiutować już latem tego roku, a zebrane pieniądze posłużą m.in. do stworzenia dubbingu. Uprzedzając pytania o Epic Games Store, Subverse będzie dostępny wyłącznie na Steamie.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

orson_dzi
Redaktor, szef działów gry i audio

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię