Strona głównaPoradnikiHardwarePolecane zestawy komputerowe od 1500 do 15000 zł - maj 2019

Polecane zestawy komputerowe od 1500 do 15000 zł – maj 2019

Wstęp

Coraz lepsza pogoda raczej nie zachęca do długiego przesiadywania przed komputerem. Nie oznacza to jednak, że nie można w tym czasie kupić nowego desktopa. Oto nasze propozycje zestawów komputerowych na maj 2019 roku.

Zanim przejdziemy do konkretów, należy się krótki komentarz. Jeśli śledzicie nasze zestawienia to wiecie, że priorytetem jest dla nas wydajność w grach. W końcu jesteśmy serwisem gamingowym! Dlatego największy nacisk kładziemy na procesor, kartę graficzną i pamięć RAM. Jednocześnie nie zapominamy o szybkich dyskach SSD, porządnej płycie głównej i markowych zasilaczach, którym można zaufać. W zestawieniach pomijamy za to obudowy i napędy optyczne. Pierwsze, bo każdy ma inny gust i przy każdym komputerze musiałaby być długa lista modeli do wyboru. Nie ma to sensu. Na końcu znajdziecie nasze propozycje. A napędy? Kiedy ostatni raz korzystaliście z płyty? No właśnie…

W ostatnich tygodniach mieliśmy do czynienia z kilkoma premierami, które mogą być przyczynkiem do pewnych zmian w naszych zestawach. Ciekawą propozycją jest karta GeForce GTX 1660, która wyparła model GTX 1060. Jednocześnie GTX 1650 jest słabszy od Radeonów RX 570 i 580, więc nie znajdziecie go na liście. Pomijamy też GTX 1070, bo wystarczy dołożyć do RTX 2060 i mamy lepszą wydajność. Cały czas tanieją też pamięci RAM i dyski SSD. Jednocześnie utrzymują się wysokie ceny procesorów Intela, więc przy niższych budżetach wciąż króluje AMD. No to czas na konkrety!

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Damian Jaroszewski
Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię