Strona głównaGryAktualnościOryginalny Star Wars: Battlefront pojawił się na Steamie

Oryginalny Star Wars: Battlefront pojawił się na Steamie

Nowe odsłony Star Wars: Battlefront nie wszystkim przypadły do gustu. Dlatego w ramach porównania pojawiła się możliwość sprawdzenia oryginalnej wersji gry z 2004 roku.

Star Wars: Battlefront 2 na długo po premierze wywoływał skrajne emocje i wielu graczy cały czas z nostalgią wspomina tego prawdziwego Battlefronta. Gra z 2004 roku była dostępna na komputery oraz konsole PlayStation 2 i Xbox.

Zobacz:  Battlefront II stracił Imperatora Palpatine?

Była to taktyczna strzelanina, która oferowała zarówno tryb wieloosobowy, jak różne rodzaje zabawy dla pojedynczego gracza. Do dyspozycji mieliśmy cztery frakcje – Separatystów, Starą Republikę, Sojusz oraz Imperium Galaktyczne. Każda z nich dysponowała unikalnymi jednostkami, które cechowało indywidualne zachowanie oraz zwyczaje na polu bitwy. Walki toczone były na 16 różnych, rozległych mapach. W grze można też było odblokować (słowo klucz, odblokować, nie kupić) dodatkowe postacie, takie jak Luke Skywalker i Lord Vader.

Zobacz: Mikropłatności powracają do Battlefront II a wraz z nimi banda Ewoków

Star Wars: Battlefront jest obecnie dostępny w promocji, w ramach której kosztuje 30,59 zł. Po 8 maja cena wróci do standardowych 35,99 zł.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

orson_dzi
orson_dzi
Redaktor, szef działów gry i audio

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię