Strona głównaGryAktualnościSuccubus – Twórcy Agony prezentują nieocenzurowany gameplay nowej gry

Succubus – Twórcy Agony prezentują nieocenzurowany gameplay nowej gry

Ekipa ze studia Madmind opublikowała fragment rozgrywki ich nowej piekielnej gry zatytułowanej Succubus. Jak zapewniają twórcy jest to nieocenzurowany gameplay zawierający scenę walki z odcinaniem kończyn.

Deweloperzy ze studia Madmind lubują się w piekielnych i demonicznych klimatach. Czy jednak kolejny tytuł wzorowany na tym, co mogliśmy zobaczyć w średnim Agony może osiągnąć sukces?

Zobacz: Red Dead Redemtpion 2 – porównanie grafiki PC vs Konsole

W nowej produkcji  wcielamy się w tytułowego sukuba, który szuka zemsty na innych demonach z powodu zdrady. Jak widać deweloper po raz kolejny chce wybić się na kontrowersji i ostrych scenach, jak np. ta z miażdżeniem płodu i biciem ciężarnej kobiety. Podobne sceny mieliśmy okazję oglądać już w Agony.

Zobacz: Fortnite – Mityczna złota rybka uchwycona na nagraniu

Tym razem gra będzie nieco bardziej dynamiczna, będziemy siekać, siepać, ciąć pazurami, kościanymi mieczami, pałkami i masą innej znalezionej po drodze broni. Wraz z liczbą pokonanych wrogów wzrastać będzie również nasze doświadczenie, które pozwoli na rozwijanie kolejnych umiejętności.

Succubus nie ma na razie wyznaczonej daty premiery. Tytuł będzie dostępny na PC. W planach jest również wersja konsolowa.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

2 KOMENTARZE

  1. Nigdzie nie ma oficjalnej informacji, że mają optymalizować pod konsole. Skąd to info? Jezu, tak samo portale łyknęły z Antyradia, że premiera w 2020, a na Steam Succubusa jest TBI. „Dziennikarstwo” growe…

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię