Strona głównaGryAktualnościW nowym Batmanie zagramy też Batgirl i synem Bruce'a Wayne'a

W nowym Batmanie zagramy też Batgirl i synem Bruce’a Wayne’a

Plotki o nowej grze z serii Batman Arkham krążą już od dobrych kilku miesięcy. Według najnowszych w produkcji będziemy mieli okazję wcielić się w rodzinę Wayne’ów – Bruce’a, Damiana oraz Batgirl.

Informacja pochodzi od użytkownika Twittera o pseudonimie Sabi, który ma na swoim koncie już kilka podobnych wycieków, które z czasem okazały się prawdą. Jego zdaniem w najnowszej części przygód Batmana zagramy nie tylko samym Gackiem, ale również jego synem – Damianem Waynem (jest synem Bruce’a i Talii al Ghul) oraz Batgirl. Niestety, nie wiadomo, o którą kobietę nietoperz dokładnie chodzi, bo na kartach komiksu było ich kilka, np. Barbara Gordon, Betty Kane czy też Cassandra Cain.

Zobacz: WB Games właśnie zapowiedziało nową grę Batman Arkham?

Właśnie dlatego gra ma otrzymać nazwę Batman Arkham Legacy, czyli Dziedzictwo. Oczywiście nie byłby to pierwszy raz, gdy w grach z tej serii możemy zagrać kimś innym niż tylko samym Batmanem. W poprzednich odsłonach i dodatkach mogliśmy wcielić się między innymi w Nightwinga, a nawet Harley Quinn. Jednak możliwość pokierowania synem Bruce’a Wayne wydaje się szczególnie kusząca. Po raz kolejny potwierdziły się też informacje, że głównymi przeciwnikami Batmana i spółki mają być członkowie Trybunału Sów i ich wyszkoleni zabójcy w postaci Talonów.

Zobacz: Twórcy Batman Arkham pracują nad kolejną grą w świecie DC Comics

Batman Arkham Legacy prawdopodobnie zostanie zapowiedziane w trakcie The Game Awards 2019, które odbędzie się 12 grudnia 2019 roku.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Damian Jaroszewski
Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię