Strona głównaGryAktualnościSuicide Squad: Kill the Justice League – wiemy kto podłoży głos pod...

Suicide Squad: Kill the Justice League – wiemy kto podłoży głos pod Harley Quinn

Po latach spekulacji Rocksteady w końcu zapowiedziało Suicide Squad: Kill the Justice League. Dowiedzieliśmy się również, kto będzie podkładał głos pod Harley Quinn. Wybór aktorki był słuszny.

Produkcja będzie mogła pochwalić się imponującą obsadą grywalnych postaci, w tym Harley Quinn. Teraz już oficjalnie dowiedzieliśmy się, kto będzie podkładał głos pod partnerkę Jokera. W rolę wcieli się Tara Strong, co nie powinno nikogo zdziwić. Aktora nie pierwszy raz wcieli się w rolę Quinn. Swojego głosu użyczyła już ponad 20 razy w produkcjach telewizyjnych, filmach animowanych i grach wideo. Strong grała już Harley Quinn w poprzednich produkcjach Rocksteady takich jak Batman: Arkham City i Arkham Knight.

Poza Harley Quinn w grze wystąpią również inne grywalne postacie takie jak Captain Boomerang, Deadshot oraz King Shark. Nie wiemy jednak na razie kto będzie podkładał głos. Jednym z głównych antagonistów będzie Superman.

Zobacz: Call of Duty: Modern Warfare – 6. sezon potwierdzony?

Premiera Suicide Squad: Kill the Justice League zapowiedziana jest na 2022 rok na PC, PS5 i Xbox Series X. Do tego czasu z pewnością poznamy więcej szczegółów na temat produkcji.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię