Strona głównaGryAktualnościNad Lords of the Fallen 2 pracuje nowe studio

Nad Lords of the Fallen 2 pracuje nowe studio

Nadzieje na kontynuację Lords of the Fallen wróciły. CI Games ogłosiło właśnie, że drugą częścią zajmie się nowo powstałe studio.

O problemach Lords of the Fallen 2 słyszeliśmy już rok temu. CI Games zabrało wtedy z rąk twórców pierwszej części powstający wtedy sequel. Kiedy traciliśmy już nadzieje na nowe informacje, okazało się, że nad grą pracował ostatnio ktoś nowy.

Zobacz: Cyberpunk 2077 – CD Projekt RED potwierdził, będą mikrotransakcje

Sequelem popularnego Souls-like’a zajmuje się w rezultacie Hexworks, nowe studio z siedzibą w Barcelonie i Bukareszcie. W firmie pracuje ok. 25 osób, które planują do drugiej części podejść bardziej jak do gry indie. Hexworks pracuje nad grą już ponad pół roku i według CI Games „zostanie z nami na dłużej”.

Studio poczyniło już pierwsze postanowienia względem sequela. Gra ma być teraz dużo mroczniejsza, bardziej w kierunku dark fantasy. Ponadto, wzrośnie poziom trudności, aby bardziej usatysfakcjonować fanów Soulsborne’ów i Souls-like’ów.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourceEurogamer
Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię