Strona głównaGryAktualnościSzef Rockstar Games nie odchodzi z firmy - przynajmniej tak zapewnia Take-Two

Szef Rockstar Games nie odchodzi z firmy – przynajmniej tak zapewnia Take-Two

Niedawno informowaliśmy Was, że współzałożyciel Rockstar Games – Dan Houser odchodzi z firmy. Teraz Take-Two zapewnia, że obecny prezes firmy, a prywatnie brat Dana nadal będzie zajmował fotel prezesa.

Obecnie funkcję prezesa Rockstar pełni Sam Houser, który jak zapewnia dysektor generalny Take-Two Strauss Zelnick nadal pozostanie on na tym stanowisku. A samo odejście Dana nie wpłynie negatywnie na produkcje i działanie firmy.

Zobacz: Do kwietnia 2021 roku Ubisoft chce wydać 5 gier AAA. Jakie?

Jak mówi Zelnic o Samie:

Jest niczym świetny trener, prowadzący tysiące ludzi, którzy każdego dnia starają się tworzyć najbardziej wyjątkową rozrywkę w dziejach. To są ich cele, które bardzo często realizują.

Zazwyczaj nie wypowiadam się o innych, ale mogę zapewnić, że Sam jest bardzo oddany firmie. Współpracujemy ze sobą bardzo blisko i to wielki zaszczyt móc pracować z kimś takim oraz całym zespołem Rockstara.

Zelnic podkreślił również, że po odejściu Dana niewiele się zmienia w działalności studia. Głównie dzięki temu, że Houser już w drugim kwartale zeszłego roku zaczął przekazywać swoje obowiązki, a sama ekipa zawsze była prowadzona przez Sama. Szef Take-Two dodał, że Rockstar jeszcze nigdy nie było w lepszej formie, a zespół w ostatnich miesiącach jest o wiele bardziej zaangażowany w soją pracę. Szczególne podziękowania kieruje do deweloperów, którzy równolegle rozwijają GTA Online oraz Red Dead Online.

Zobacz: Współzałożyciel Rockstar Games odchodzi z firmy

Na koniec podziękował Danowi Houserowi za współpracę i życzył mu powodzenia w dalszym rozwijaniu kariery.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię