Strona głównaEsportSztum czwartym przystankiem turniejów SUPER GAME e-sport - podsumowanie

Sztum czwartym przystankiem turniejów SUPER GAME e-sport – podsumowanie

Czwartym przystankiem turniejów SUPER GAME e-sport był Sztum, a dokładniej Sala Konferencyjna Starostwa Powiatowego w Sztumie. Zobaczmy co działo się tam w miniony weekend.

Zarówno spotkania HIRO Quersus Pucharu Polski w E-sporcie jak i LG Mistrzostw Polski Szkół w E-Sporcie obfitowały w wiele emocji. W pierwszym pojedynku półfinałowym Pucharu Polski, po trzech, zaciętych mapach, zwyciężył zespół EL ES PI DI. W drugim półfinale lepsi okazali się gracze Vex.esport – tutaj również do rozstrzygnięcia potrzebny był pełen dystans BO3. Finał wygrała ekipa Vex.esport wynikiem 2:0, a na trzecim miejscu znalazł się xDramacik.

Jeśli chodzi o klasyfikację na podium Mistrzostw Polski Szkół to najlepszym został Powiatowy Zespół Szkół w Redzie, który pokonał Zespół Szkół Ekonomiczno-Odzieżowych w Gnieźnie, a 3. miejsce zajęła reprezentacja Zespołu Szkół im. Jana Kasprowicza w Sztumie.

Jak zwykle, nie zabrakło atrakcji dodatkowych dla odwiedzających turnieje, jak na przykład turnieje indywidualne CS:GO, League of Legends oraz Quake Champions oraz walki o najlepszy czas w symulatorze Gran Turismo Sport. Pojawił się też nowy punkt programu – prezentacja na temat kopania kryptowalut oraz pokaz koparek.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię