Strona główna Gry Aktualności Fortnite Ratowanie Świata na razie nie przechodzi w system free-to-play

Fortnite Ratowanie Świata na razie nie przechodzi w system free-to-play

- Reklama -

Epic już jakiś czas temu zapowiadało, że płatny tryb Fortnite Ratowanie Świata jeszcze w tym roku stanie się darmowy tak jak tryb Battle Royale. No i wylądował… i cały misterny plan też… Deweloper postanowił wszystko opóźnić.

Według oficjalnych informacji Epic przed udostępnieniem trybu Ratowanie Świata musi dokonać szeregu zmian w mechanice gry oraz systemie skalowania serwerów, których wymaga darmowa gra. Od momentu premiery Fortnite w zeszłym roku, płatna kampania bardzo się rozrosła, a to powoduje, że serwery zostać odpowiednio przygotowane na falę graczy, którzy będą chcieli wypróbować nowy tryb gry. Deweloper, zatem nie śpieszy się i chce zapiąć wszystko na ostatni guzik.

Na darmowej grze można zarobić całkiem spore pieniądze.

Dla graczy, którzy zakupili wcześniej Ratowanie Świata Epic przewidziało niespodziankę:

Pragniemy podziękować naszym fundatorom, zarówno nowym, jak i tym, którzy są z nami od dawna, dlatego jeśli zalogujecie się i zagracie w trakcie trwania wydarzenia Fortnite: Koszmarów Czar, otrzymacie Mózgowca Jonesy’ego i Czaszkownicę Ramirez za darmo!

Tym z was, którzy chcą zacząć grać już teraz, chcemy powiedzieć, że możecie na nas liczyć! Już w tym tygodniu wprowadzimy zniżkę 50% na pakiety fundatora w wersjach standardowej, Super Deluxe i limitowanej.

Zespół deweloperski nadal pracuje nad modyfikacjami w grze, dotyczącymi zarówno menu gry, zadań czy system bohaterów. O postępach prac ekipa będzie informowała na bieżąco. A wtedy my poinformujemy Was.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię

GORĄCE RECENZJE