Advertisement
Strona głównaWiadomościTargi i konferencjeTaipei Game Show odwołane z powodu koronawirusa

Taipei Game Show odwołane z powodu koronawirusa

W tym tygodniu miało odbyć się Taipei Game Show – jedna z większych i ważniejszych imprez w branży gier. Niestety, została odwołana.

Taipei Game Show zostało odwołane. Impreza miała rozpocząć się 6 lutego, ale do tego nie dojdzie. Wszystko z powodu panującego w Azji koronawirusa. Początkowo organizatorzy wprowadzili bardzo restrykcyjne zasady uczestnictwa w imprezie. Wszyscy obecni na halach mieli nosić maseczki ochronne, a przy wejściach ustawione miały być maszyny automatycznie mierzące temperaturę ciała wchodzących, aby nie wpuścić nikogo z gorączką. To nie wystarczyło.

Z imprezy już wcześniej wycofało się kilku wystawców. Warto przypomnieć, że na imprezie miały być prezentowane nowe materiały z Cyberpunk 2077. Nie będą, bo Taipei Game Show zostało oficjalnie odwołane. Na razie wydarzenie zostało przeniesiona na połowę 2020 roku, ale dokładna data nie jest jeszcze znana.

W tym momencie potwierdzono ponad 17,4 tys. potwierdzonych zarażeń koronawirusem głównie z Chinach, ale także pojedyncze przypadki w Europie. Z powodu wirusa śmierć poniosły 362 osoby. Z kolei 487 zostało całkowicie wyleczonych.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię