Strona głównaGryAktualnościTake-Two unika odpowiedzi na pytanie o RDR2 na PC-ty

Take-Two unika odpowiedzi na pytanie o RDR2 na PC-ty

Spora część graczy komputerowych ze zniecierpliwieniem czeka na oficjalną informację od Take-Two i Rockstar Games, że Red Dead Redemption 2 zostanie wydane na popularne blaszaki. Jednak póki co twórcy westernowej produkcji sprytnie unikają odpowiedzi. Nawet na pytania zadanie w trakcie konferencji.

Take-Two chwaliło się ostatnio swoimi wynikami finansowymi za drugi kwartał finansowego roku 2019. W trakcie konferencji Strauss Zelnick – prezes firmy – musiał odpowiedzieć na pytanie o PC-tową wersję Red Dead Redemption 2. Trzeba przyznać, że bardzo sprawnie uniknął lecącej w jego kierunku kuli.

– W Rockstar zazwyczaj informujemy wszystkich o naszych planach wydawniczych i to już jest po części odpowiedź na to pytanie. Jeśli chodzi o przyszłe wydania, to Rockstar opowie o wszystkich nadchodzących produktach i platformach. W tym konkretnym przypadku nie mogę powiedzieć zbyt wiele. Przepraszam – skomentował Strauss Zelnick.

Z jednej strony nie dowiedzieliśmy się kompletnie nic – szef Take-Two uniknął jakichkolwiek szczegółów. Z drugiej strony, gdyby Red Dead Redemption 2 nie miało być wydane na PC, to pewnie zostałoby to jasno powiedziane. Chociaż może nadinterpretuję sprawę i myślę tutaj trochę życzeniowo. Na razie faktem jest, że hitowa gra jest dostępna tylko na PlayStation 4 i Xbox One i nic nie wskazuje, aby w najbliższym czasie miało się to zmienić. W planach jest za to wersja na PlayStation 5 i Xbox Scarlett.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourceTweakTown
Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię