Strona głównaEsportTaZ, reatz i MINISE w składzie Kinguin w lidze ESEA

TaZ, reatz i MINISE w składzie Kinguin w lidze ESEA

Mamy kolejne potwierdzenie ostatnich plotek o dołączeniu TaZa do Team Kinguin. Wiktor właśnie pojawił się w oficjalnym składzie Pingwinów w lidze ESEA, czyli przedsionku ESL Pro League.

Kilka dni temu informowaliśmy, że Wiktor ‘TaZ’ Wojtas ma stworzyć nowy skład Team Kinguin. Oprócz niego w zespole mieliby się znaleźć Jacek ‘MINISE’ Jeziak oraz Paweł ‘reatz’ Jańczak z PRiDE. Teraz przyszło potwierdzenie tych informacji, bowiem wszyscy trzej zostali dodani do składu Team Kinguin w lidze ESEA, która jest przedsionkiem prestiżowych rozgrywek ESL Pro League.

Razem z nimi w składzie Pingwinów znajdą się dwaj dotychczasowi reprezentanci organizacji, czyli Karol ‘rallen’ Rodowicz i Mikołaj ‘mouz’ Karolewski. To oznaczałoby koniec krótkiej i raczej mało udanej przygody portugalskiego zaciągu w postaci foxa i MUTiRiSa. Oczywiście nadal nie jest to informacja oficjalna, ale śmiało można uznać, że na 99,99 procent dojdzie do zapowiadanych zmian. Najprawdopodobniej oficjalne ogłoszenie przyjdzie wraz z końcem miesiąca, bo – podobno – do marca kontrakty mają podpisane zawodnicy PRiDE.

Do tej pory Team Kinguin rozegrali zaledwie dwa mecze w lidze ESEA. W pierwszym przegrali 16:8 ze Sprout, a w drugim wygrali 16:5 z DIVIZION. Nowy skład ma wyglądać następująco:

  • Karol ‘rallen’ Rodowicz,
  • Mikołaj ‘mouz’ Karolewski,
  • Wiktor ‘TaZ’ Wojtas,
  • Jacek ‘MINISE’ Jeziak,
  • Paweł ‘reatz’ Jańczak.

Źródło: HLTV.org

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię