Serwer testowy powinien znów cieszyć się większą popularnością.

Nowe poziomy postaci wynikają ze zmian wprowadzonych do dwóch przedmiotów, Guardian’s Angel oraz Cursed Blade. Stosunkowo bezużyteczne aktualnie przedmioty doczekały się swoich wersji na serwerze PBE. GA ma teraz wskrzeszać jednostkę oraz gwarantować jej wyższy poziom, a Cursed Blade wpływa również na postaci na 1 poziomie.

Zobacz: Teamfight Tactics – poradnik dla początkujących

Co to oznacza? Teoretycznie będziemy mieli teraz możliwość posiadania na stole jednostki na czwartym poziomie. Autor powyższego wideo, przetestował nowe GA na Level 3 Warwicku. Po śmierci, Warwick odrodził się jako Level 4, a jego życie podwoiło się, z 2160 na 4320. Chociaż Brawler nie jest akurat najlepszym celem do takich eksperymentów, wystarczy wyobrazić sobie, czego Guardian’s Angel byłby w stanie dokonać na Swainie czy Akali.

Na potrzeby Cursed Blade wprowadzono z kolei Level 0. Na tym samym wideo zobaczycie również, jak przedmiot mający szansę na zmniejszenie poziomu przeciwnika, obniża Level jednostki aż do zera. Posługując się przykładem zamieszczonym przez autora całego eksperymentu, Level 0 Zed miał zaledwie 250 HP i był niemalże wyłączony z walki ze względu na swoje statystyki.

Wciąż trzeba jednak pamiętać, że mamy do czynienia z serwerem PBE. Teamfight Tactics zmienia się tam niemalże codziennie i ciężko dokładnie powiedzieć, czy w dokładnie takiej formie zobaczymy GA na oficjalnym serwerze. Dobrze jest jednak wiedzieć, że Riot stara się nie tylko balansować te mocniejsze przedmioty, ale również uczynić te słabsze użytecznymi.

ZOSTAW KOMENTARZ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię