Strona głównaWiadomościTego jeszcze w patostreamie nie było - pobili się do krwi, a...

Tego jeszcze w patostreamie nie było – pobili się do krwi, a później dusili. Policja już zajmuje się sprawą

Małysz i Proboszcz, dwaj aspirujący patostreamerzy przekroczyli wszelkie granice… patologii? Czegoś takiego w polskim patostreamie nie było.

Przyznaję, że nie słyszałem jeszcze o Małyszu i Proboszczu, ale wpisy na Wykopie pokazują, że jest to dosyć znane towarzystwo. W sieci pojawiło się nagranie z ich streamu, na którym 27-letni Proboszcz bije Małysza szklaną butelką, a następnie dusi. Co więcej, miał on już wyrok zakazujący mu tego typu działalności w sieci, ale ostatecznie został zamieniony na poręczenie majątkowe w wysokości 5 tys. złotych.

Zobacz: YouTube idzie na wojnę z patostreamerami. Będą bany i kasowanie filmów

Jak informuje Polska Agencja Prasowa, policja już zatrzymała streamera. Funkcjonariusze zaczęli dostawać telefony w związku z prowadzoną transmisją. Po dotarciu na miejsce nikt nie reagował na pukanie do drzwi. Jak powiedział rzecznik prasowy łódzkiej policji:

– W związku z tym policjanci starali się uzyskać informacje od sąsiadów. Z relacji jednego z lokatorów wynikało, że przed chwilą w jednym z mieszkań faktycznie doszło do pobicia. Relację z tego zdarzenia publikował na żywo sam sprawca.

Nagranie zostało zabezpieczone, a Proboszcz został zatrzymany kilka godzin później. Grozi mu do trzech lat więzienia. Małysz zgłosił się do szpitala, gdzie został opatrzony, a następnie prawdopodobnie wyjechał z miasta. Policja stara się go odnaleźć.

Rzeczone nagranie możecie zobaczyć tutaj, ale uwaga – tylko dla osób o mocnych nerwach i zdecydowanie +18.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

orson_dzi
Redaktor, szef działów gry i audio

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię