Strona główna Konsole Darksiders II Deathinitive Edition już wkrótce na Nintendo Switch

Darksiders II Deathinitive Edition już wkrótce na Nintendo Switch

Pod koniec września biblioteka gier dostępnych na Nintendo Switch powiększy się o kolejny tytuł. Tym razem będzie to Darksiders II Deathinitive Edition. Informacja o premierze gry wyciekła jakiś czas temu do sieci, jednak wtedy była mowa o sierpniu, a nie o wrześniu.

Pomimo tego, że informacje o premierze zostały szybko usunięte z sieci, THQ Nordic straciło element zaskoczenia. Większość graczy spodziewała się udostępnienia tytułu na Switch. Deathinitive Edition zostało wydane kilka lat temu na PS4 oraz Xbox One. Oryginalna gra pochodzi z 2012 roku, zdobyła ona tak dużą popularność, że wymagała remasteru na nowej generacji konsol, właśnie w postaci Deathinitive Edition.

Zobacz: Mario Tenis Aces w wersji próbnej dostępny dla użytkowników Nintendo Switch Online

Akcja Darksiders II rozgrywa się w świecie rozdartym przez wojnę pomiędzy piekłem a niebem. Gracz wciela się w Śmierć, jednego z czterech jeźdźców apokalipsy, aby zakończyć wojnę, ocalić Ziemię i oczyścić imię swojego brata.

Z okazji premiery gry na Nintendo Switch deweloper udostępnił nową wersję trailera, ze zremasterowaną grafiką.

Oprócz podstawowej wersji gry, Deathinitive Edition zawiera wszystkie DLC oraz przerobione projekty poziomów i poprawki balansu oraz lootu.

Zobacz: Nintendo Switch sprzedane w blisko 37 milionach sztuk

Darksiders II Deathinitive Edition zadebiutuje na Switch 26 września i będzie dostępny zarówno w wersji fizycznej jak i cyfrowej w cenie około 30 dolarów.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię

GORĄCE RECENZJE