Strona głównaGryAktualnościThe Division otrzyma nową grę, film i powieść

The Division otrzyma nową grę, film i powieść

Uniwersum The Division czekają spore zmiany. Ubisoft ma wobec niego ambitne plany, sięgające nie tylko gier, ale nawet projektów z Netflixem.

Jednym z najważniejszych ogłoszeń Ubisoftu, dotyczących TD jest nowa gra – coś w rodzaju darmowego (f2p) spin-offa dla drugiej części gry, zatytułowanego Heartland. Ma się pojawić zarówno na PC, jak i konsolach, ale póki co to wszystko co wiadomo na jej temat. Można jedynie snuć domysły, że nowa gra może powstać na bazie oderwania multiplayerowego Danger Zone od głównego tytułu. Inna opcja to coś z trybem competitive multiplayer.

The-Division-roadmap

Z roadmapy opublikowanej przez Ubisoft wynika, że kolejną pozycją będzie dodatkowa zawartość do TD2, a po niej przyjdzie pora na… mobilną edycję gry. Dwa ostatnie projekty dotyczą powieści w świecie gry oraz filmu, tworzonego wspólnie z Netflixem.

Zobacz: The Division będzie wciąż dostawać nowy content

Biorąc pod uwagę wątek fabularny obu gier z serii The Division, można się zastanawiać, czy przypadkiem fabuła filmu nie dotknie w jakiś sposób panującej jeszcze obecnie pandemii. Jak myślicie?

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourceUbisoft
Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię