Strona głównaGryAktualnościThe Division 2 po premierze kupisz tylko w Uplay i Epic Games...

The Division 2 po premierze kupisz tylko w Uplay i Epic Games Store

Wygląda na to, że obostrzenia dotyczące sprzedaży The Division 2 będą bardzo restrykcyjne. W cyfrowej dystrybucji grę kupimy tylko w Uplay i sklepie Epic.

O sprawie poinformował brytyjski sklep Gamesplanet. Choć było wiadomo, że gra będzie nie pojawi się na Steamie, to logicznym wydawało się, że w cyfrowej dystrybucji kupimy ją zwykłych sklepach. Potwierdziła to też przedsprzedaż, która była prowadzona przez różnych sprzedawców.

Zobacz: Ubisoft ujawnia popremierową zawartość The Division 2

Teraz wspomniany Gamesplanet informuje, że tuż po premierze gra zostanie decyzją producenta usunięta ze sklepu. Dotyczy to wszystkich niezależnych sprzedawców w dystrybucji cyfrowej. The Division 2 będzie można kupić wyłącznie w Epic Games Store i Uplay.

Zobacz: The Division 2 w wersji beta zaskakuje optymalizacją. Gra działa nawet na słabym sprzęcie

Oczywiście społeczność graczy nie jest zadowolona z tego obrotu wydarzeń. Ciężko też jest zrozumieć decyzję Ubisoftu, choć nie wiadomo ile było w tym nacisku ze strony Epic Games. Wiemy jednak, że ograniczenie dostępności The Divisin 2, a w przyszłości również dodatków do niej i przepustek sezonowych, nie będzie działać na korzyść Ubisoftu. W końcu im więcej sklepów oferuje ich grę, tym większa szansa, że ktoś ją kupi.

Zobacz: Polecane gry – marzec 2019. Za oknem jeszcze zimno, ale na rynku gier to kolejny gorący miesiąc

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

orson_dzi
orson_dzi
Redaktor, szef działów gry i audio

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię